Współpraca
Agenci

Optima Odszkodowania zajmuje się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych na rzecz poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, na skutek błędów medycznych, a także w wyniku innych zdarzeń losowych.

 

Mając na uwadze charakter naszej działalności, poszukujemy współpracowników, którzy tak jak my chcieliby się zaangażować w świadczenie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach. Od współpracowników oczekujemy wysokiej kultury osobistej, starannego działania oraz rzetelnego promowania naszych usług, przy zachowaniu wysokich standardów etycznych. Zależy nam, aby nasi współpracownicy z najwyższą starannością informowali poszkodowanych o przysługujących im roszczeniach odszkodowawczych oraz o możliwości uzyskania szerokiej pomocy prawnej w tym względzie. Dlatego też proponujemy im bogaty pakiet szkoleń oraz materiałów, które ułatwią im działalność. Dodatkowo nasi współpracownicy, na każdym etapie swojej pracy, są wspierani przez zespół doświadczonych prawników.

Głównym celem działalności osób współpracujących z Optima Odszkodowania jest promocja usług świadczonych przez Kancelarię. W zamian oferujemy wysokie wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od wyników. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy zachęcamy do kontaktu.