Nasz zespół

Optima Odszkodowania to Kancelaria, którą tworzy grupa specjalistów z zakresu prawa i ekonomii.

 

Odpowiednie wykształcenie i doświadczenie zawodowe pozwoliły stworzyć zespół świadczący wysokiej jakości usługi z zakresu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Specjalizacja Kancelarii, oparta na wiedzy osób w niej pracujących, daje pewność, że każde zlecenie będzie prowadzone rzetelnie i fachowo. Jakość usług i obsługa Klienta na najwyższym poziomie to cele, które realizujemy w praktyce.

 

Działamy na terenie całego kraju. Sprawami naszych Klientów od samego początku tj. od przyjęcia sprawy zajmuje się wykwalifikowany prawnik, posiadający doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych - radca prawny, bądź adwokat.

Relacje z Klientami

W relacjach z Klientami stawiamy na zaufanie. W trakcie realizacji zlecenia na bieżąco i szczegółowo informujemy o podejmowanych czynnościach.

 

Istotne dla sprawy decyzje podejmujemy w porozumieniu z Klientami. Kontakty z Nimi opieramy na otwartej komunikacji i przejrzystości w zakresie rozliczeń, nasze obowiązki wykonujemy terminowo i dokładnie. Zawsze staramy się dostrzec ich potrzeby, we współpracy wykazujemy się empatią, działamy szybko i skutecznie.

Misja Kancelarii

Misją Kancelarii jest nastawienie na ciągły rozwój oraz świadczenie najwyższej jakości usług prawnych.

 

Pomoc osobom poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach losowych, dbałość o ich interesy i budowanie zaufania w relacji z Klientem, to wartości którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Wynagrodzenie

Naszym wynagrodzeniem, co do zasady, jest wyłącznie prowizja od uzyskanych świadczeń.

 

W niektórych przypadkach np. w sprawach o roszczenia za urządzenia przesyłowe możliwa jest niewielka opłata wstępna. Wysokość wynagrodzenia zależy

od indywidulanych ustaleń z Klientem. Szczegółowe warunki wynagrodzenia w każdym przypadku określa umowa.